(Przemek Lewandowski),
  • standardowym przelewem na konto bankowe wskazane przez koordynatora (Przemek Lewandowski).
  1. Opłata za mecz wynosi 70 zł od każdego zawodnika. Do rozegrania meczu
    zawodnicy mają przydzielone 1,5 godziny. Jeśli mecz skończy się wcześniej czyli
    przed upływem 1,5h to pozostałą resztę czasu można wykorzystać. Natomiast jeśli mecz się przedłuża i przekroczy 1,5h to toczy się dalej do zakończenia.
    Zawodnicy nie ponoszą dodatkowych kosztów za przekroczenie
    wyznaczonego limitu czasowego (1,5 godziny).
    UWAGA: czas na rozgrzewkę wynosi maksymalnie 3-5 minut od momentu
    wejścia na kort.
  2. Zgłoszenia uczestników przyjmowane są przez prowadzących Korty Granica drogą mailową: przemek.tenis10@gmail.com lub telefonicznie pod numerami:
    a. 739.034.444
    b. 609.557.787
    c. 601.267.410
  3. W rozgrywkach Ligi Tenisowej Korty Granica mogą wziąć udział tylko amatorzy, którzy zgłoszą się do dnia 20.11.2022
  4. Każdy zawodnik bierze udział w Lidze Tenisa na własną odpowiedzialność.
  5. Uczestnicy biorący udział w rozgrywkach zobowiązani są do przestrzegania zasad bezpieczeństwa i gry fair play.
  6. Każdy uczestnik przystępujący do turnieju wyraża zgodę:
  • na udostępnianie danych osobowych na potrzeby organizacji rozgrywek Ligi Tenisa i zobowiązany jest podać numer telefonu kontaktowego,
  • na zamieszczanie i publikację (Facebook KORTY GRANICA, strona internetowa KORTY GRANICA) zdjęć i filmów wykonywanych podczas rozgrywanych meczów ligowych w celach marketingowych i reklamowych.

IV. Sposób przeprowadzenia rozgrywek:

1. Liga Tenisa będzie rozgrywana systemem „każdy z każdym”, jeden mecz do
    dwóch wygranych setów (w przypadku wyniku 6:6 rozgrywany jest tie-break do 7 punktów. W tie-breaku w sytuacji, gdy jest stan 6:6 gra się do dwóch punktów przewagi). W przypadku remisu 1:1 w setach rozgrywany jest 3 set w formie super tie-breaka do 10 punktów (w super tie-breaku w sytuacji, gdy jest stan 9:9 gra się do dwóch punktów przewagi).
  2. Organizator rozlosuje poszczególne mecze i przedstawi uczestnikom
    harmonogram meczy. Uczestnicy mogą umówić między sobą inny termin meczu w ustaleniu z osobami zarządzającymi obiektem KORTY GRANICA pod kątem wolnego kortu.
  3. Każdy z zawodników powinien rozegrać co najmniej JEDEN MECZ NA DWA
    TYGODNIE, w sytuacji urlopu, wyjazdu, choroby, bądź innych problemów
    zawodnik nieobecny jest zobowiązany do nadrobienia swoich meczy.
  4. Umówiony mecz można odwołać na 24 godziny przed jego rozpoczęciem. W innej sytuacji mecz będzie traktowany jak rozegrany oraz wygrana będzie po stronie osoby, która stawiła się. W przypadku niestawienia się zawodnika na korcie w ciągu 15 minut od wyznaczonej godziny lub odwołania meczu w dniu spotkania przyznaje się walkower zawodnikowi obecnemu, zawodnik odwołujący mecz w dniu meczu pokrywa 100 % kosztów wynajęcia kortu. Zawodnicy mogą postanowić o rozegraniu spotkania pomimo spóźnienia.
  5. Uczestnik chcący odwołać mecz ma obowiązek skontaktować się telefonicznie z Koordynatorem minimum 24 godziny przed rozpoczęciem meczu. Jeżeli uczestnik nie odwoła we właściwym trybie umówionego meczu jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za wynajęcie kortu.
  6. W sytuacjach spornych, czy piłka była dobra, czy aut jeśli zawodnicy nie mogą
    dojść do porozumienia taką piłkę POWTARZAMY.
  7. Zawodnicy sami sędziują mecze wg ZASAD SĘDZIOWANIA W GRZE BEZ
    SĘDZIÓW GŁÓWNYCH. Zawodnicy mają również prawo do wyznaczenia za
    obopólną zgodą dodatkowej osoby do sędziowania meczu lub rozstrzygania kwestii spornych. W trakcie trwania meczu kwestie sporne powinny być zawsze rozstrzygane w atmosferze FAIR PLAY. Gdy zawodnicy nie są do końca pewni czy piłka była autowa czy dobra, lub nie mogą dojść do porozumienia w innej kwestii spornej, zaleca się powtórzenie punktu. Organizatorzy nie odpowiadają za zachowanie uczestników na korcie oraz poza kortem i nie będą brali odpowiedzialności za rozstrzyganie sporów/konfliktów zaistniałych pomiędzy uczestnikami danego spotkania.
  8. Po zakończeniu meczu zawodnicy zobowiązani są do powiadomienia Koordynatora Ligi o wyniku meczu. Zawodnik, który wygrał mecz jest zobowiązany wysłać sms-a (+48 609-557-787, +48 601-267-410) z informacją o dokładnym wyniku spotkania.

– przegrana w stosunku 0:2 – 1 pkt,
    – walkower obustronny (nierozegrany mecz z przyczyn niezależnych od organizatora -1 pkt (minus jeden punkt)
    – walkower jednostronny (nierozegrany pojedynek z powodu nieprzystąpienia
    jednego z przeciwników do meczu -1 pkt (minus jeden punkt)
    – w przypadku poddania meczu w trakcie gry (krecz) niedokończony set zostaje
    dopełniony, natomiast jeśli trzeci set jest niezbędny do rozstrzygnięcia wyniku,
    zapisywany jest jako 6:0 dla przeciwnika.